Проанансовано створення відкритої карти МАФів області

Проанансовано створення відкритої карти МАФів області

Відбулась пресконференція очільника Запорізької облдержадміністрації Віталія Боговіна. На ній зокрема було проанонсовано створення відкритої карти малих архітектурних форм (МАФів) в області, повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Така карта є першою серед складових інтерактивного ГІС-сервісу. Робота ведеться в тісному контакті з асоціацією підприємців. Нагадаємо, що ГІС-сервіси – це сервіси, що забезпечують доступ до просторових даних, їх обробки, аналізу, пошуку та візуалізації. В основі ГІС-сервісу лежить геоінформаційний ресурс: карта, база даних, інструмент геообробки.

Завдяки цьому відбуватиметься інформування суспільства стосовно легального бізнесу, водночас, це його й захищає з боку держави. При відкритості та доступності цієї мапи буде зменшено корупційні ризики стосовно функціонування та розміщення МАФів. До того ж, автори сподіваються на громадський контроль існуючих МАФів. А в результаті збільшаться надходження до бюджету.

До функціональності мапи входитиме:

1. Перегляд кожним громадянином переліку легальних МАФів у своєму місті.

2. Подання скарги на існуючі легальні МАФи з питань недотримання вимог законодавства.

3. Можливість залишити повідомлення про незаконно встановлені МАФи.

На завершення Віталій Боговін зазначив:

– Подібні відкриті мапи можуть містити різні дані та матимуть багато шарів. У перспективі, окрім МАФів, на карту будуть нанесені різні об’єкти підприємництва. Обов’язково буде оприлюднено перелік доріг в області, що ремонтуються або потребують ремонту. Не менш важливою є інформація про інфраструктурні та соціальні об’єкти регіону. Плануємо створення бази з чинними ОСББ, – підсумував Віталій Боговін.

кирилівка облдержадміністрація пресконференція карта мафів боговін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать