На території Кирилівської ОТГ затвердили нові тарифи на водопостачання

25 червня відбулось засідання виконкому Кирилівської селищної ради. На ньому розглядалось питання підвищення тарифу на водопостачання на території об'єднаної громади. Викликано це тим, що тарифи не мінялись з 2016 року. А за цей час не раз змінилась вартість електроенергії, зросла мінімальна заплата, у півтора раза зросла вартість паливно-мастильних матеріалів. Тож як свідчать розрахунки економістів КП «Жилкомсервіс», собівартість одного кубометра води у Кирилівці (з ПДВ) становить 28,99 гривні. На території Атманаю вона 36,19 гривні. В Охримівці куб води коштує 23,32 гривні.

Тож згідно з рішенням виконкому селищної ради у Кирилівці, Лиманському, Косих та по всьому Атманайському старостинському округу для населення вартість кубометра води становитиме з 11 липня22,14 гривні. А ще кожному жителю громади надається знижка на 3 кубометри води на місяць і вартість пільгового куба – 17,14 гривні. Ось тільки з новим тарифом не погодилися представники Охрімівки. Його встановлять після громадського обговорення.

Зазнали змін й тарифи для бюджетних організацій та інших споживачів. Так бюджетники платитимуть з 11 липня за кубометр води (з ПДВ) 32,17 гривні. Для інших споживачів куб води коштуватиме 42,11 гривні (з ПДВ).

Виконкомврахував розрахунки економістів КП «Жилкомсервіс», і затвердив нові тарифи розраховані так, щоб підприємство мало змогу вижити в теперішніх економічних умовах і при цьому не одержувати прибутку. Також частина не врахованих у тарифах витрат буде покрита з бюджету селищної ради.

кирилівіка виконком встанолення нових тарифів на водопостачання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать