Керівники силових структур області зустрілись з активом Кирилівської громади

Керівники силових структур області зустрілись з активом Кирилівської громади

До Кирилівки прибули керівники обласного СБУ Борис Безрукий, ГУНП у Запорізькій області Микола Лушпієнко та прокурор області Володимир Калюга. Вони зустрілись з активом громади, щоб обговорити питання боротьби з рекетом, яка загострюється в курортний сезон, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

Очільник Служби безпеки України в області Борис Безрукий підкреслив, що головне завдання всіх силових структур на сьогодні — це протидія організованим злочинним групам, щоб  не допустити дестабілізації. За його словами злочинна діяльність процвітає там, де створено фінансове підґрунтя. Тобто, бізнес сам фінансує ці злочинні групи, даючи різного роду «відкати».

У своєму виступі прокурор Запорізької області Володимир Калюга наголосив, що співробітники прокуратури готові до співпраці із жителями Кирилівської громади. Тож у випадках виникнення проблем вони будуть допомогти людям у їх вирішенні. У цьому головне довіра і бажання самих мешканців курорту співпрацюватиз правоохоронними органами. Адже законодавство побудоване таким чином, що без заяви громадян не можнарозпочинати процес розслідування.

Начальник Головного управління поліції області Микола Лушпієнко згадав минулорічну ситуацію в Кирилівці, коли криміналітет тут почував себе вільно, а бандити виказували гроші з бізнесменів. Хоча, як відзначив він, не виключається с у злочинних схемах і представників правоохороннихорганів.

Тому він підкреслив не допустимість у нинішньому курортному сезоні подібної ситуації. Микола Лушпієнко закликав бізнес, який працює в туристичній та курортній сфері, не «прогинатися» і не співпрацювати з різними «смотрящими», а оперативно звертатися до поліції. Тільки так можна уникнути дестабілізаційних процесів у курортній Кирилівці.

Гості також відповіли на запитання представників громади, дали рекомендації по конкретних випадках, за якими до них звернулися.

У зустрічі взяв участь Кирилівський селищний голова Іван Малєєв.

Керівники силових структур області зустрілись з активом Кирилівської громади, фото-1 Керівники силових структур області зустрілись з активом Кирилівської громади, фото-2 Керівники силових структур області зустрілись з активом Кирилівської громади, фото-3 Керівники силових структур області зустрілись з активом Кирилівської громади, фото-4 Керівники силових структур області зустрілись з активом Кирилівської громади, фото-5
кирилівка,зустріч силові структури області громадськість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
4 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать