У Кирилівській селищній раді обговорили заходи допомоги постраждалим від насилля у сім’ї

У Кирилівській селищній раді обговорили заходи допомоги постраждалим від насилля  у сім’ї

У рамках проекту «Створення системи швидкого реагування та надання ефективної допомоги  постраждалим від домашнього насильства за ознакою статі на рівні ОТГ Запорізької області» у Кирилівській  селищній раді відбулася зустріч членів робочої групи з керівником громадської організації «Взаємодія» Іриною Куратченко. Мета проекту - створення місцевої скоординованої міжвідомчої робочої групи реагування на випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі

Голова ГО «Взаємодія» Ірина Куратченко розповіла про види насильства тапідкреслила, що багато людей навіть не розуміють, що страждають від насильства. Адже один із його проявів є психологічне насильство. І, як свідчить практика, коли до людини застосовують фізичне насилля, цьому завжди передує психологічний тиск.Тож, за її словами, раннє виявлення цього виду насильства допомагає уникнути страшних наслідків.А ще Ірина Куратченко розповіла про можливість надання індивідуальних психологічних, юридичних консультацій, а також психотерапевтичних сеансів в режимі онлайн.

Учасникам робочої групи, роздали практичні посібники — путівники координаторів, уповноважених осіб, відповідальних працівників місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Вони ознайомилися з алгоритмом створення й забезпечення роботи притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства, особливостями створення і забезпечення роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Наступну зустріч заплановано провести у Мелітополі 10 липня на одноденному тренінгу.

кирлівка засідання робочої групи протидія домашньому насиллю
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать