Кирилівку відвідали представники товариства інвалідів з Мелітополя

Кирилівку відвідали представники товариства інвалідів з Мелітополя

Громадська організація «Мелітопольське міське товариство інвалідів Запорізького обласного об’єднання Союзу організацій осіб з інвалідністю України» проявила ініціативу з участі в Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) у частині реалізації проекту «Інтерактивна інклюзивна туристична мапа Приазовського регіону», повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

Мета проєкту — розвиток туризму з врахуванням потреб маломобільних груп населення. Проєкт розраховано на 9 місяців. Будестворення сайт з інтерактивної інклюзивною туристичною мапою Приазовського регіону. Для чого у його населених пунктах проведуть моніторинг з доступності історичних, туристичних громадських закладів та об’єктів, які будуть внесені до мапи. Також, розроблено по одній проектній рекомендації щодо певних будівельних норм інженером-архітектором, у кожному пункті аудиту, задля подальшої реалізації рекомендацій.

Тож 24 червня голова громадської організації Альбіна Демідова та інші її представники спільно із представником проєктної організації ПП «МЕРТЕЛЬ» Алісою Сушкевич завітали до Кирилівської громади, щоб обстежити об’єкти, які планується зробити доступними для маломобільних груп населення. За програмою проєкту буде відібрано один об’єкт, для якого надалі буде розроблена проектна документація за кошти ПРООН.

Гостям провели екскурсії будівлями Кирилівської селищної ради, відділу поліції, амбулаторії та запросили на пляжну територію. Всі ці об’єкти оцінювалися на предмет доступності чи недоступності для людей з обмеженими можливостями.


кирилівка представники гомадської оргвнізії інвалідів інклюзивна мапа приазов"я
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1 просмотр в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать