З 22 червня в Україні діють нові правила карантину для бізнесу та громадян

З 22 червня в Україні діють нові правила карантину для бізнесу та громадян

З 22 червня набрала чинності постанова КМУ від 17 червня 2020 р. № 500, якою дію карантину продовжили до 31 липня. Посилення карантинних заходів може запроваджуватися в межах окремого регіону. Тож на які зміни стосовно обмежень треба звернути увагу, повідомляє урядовий портал.

До переліку заборон на час дії карантину внесено такі обмеження:

·перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

·перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

·проведення масових (зокрема розважальних та рекламних) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. м площі будівлі або території, де проводиться захід. При цьому організатор заходу буде відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 м.

Однак знята заборона щодо роботи закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, діяльності закладів, що надають послуги з розміщення, закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури. Займатися цими видами бізнесу буде можна лише за умов дотримання заходів безпеки щодо працівників та клієнтів.

Також з 22 червня вже не будуть підлягати самоізоляції всі особи, які досягли 60-річного віку.

Щодо  перевезення пасажирів транспортом (включаючиміські маршрутки), в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, то вони дозволені для пасажирів в кількості більше ніж кількість місць для сидіння та при умові використання водіями і пасажирами засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.

А ось на територіях регіонів, де коронавірус найбільш поширений, запроваджено посилений протиепідемічний режим.Регіони ці визначатимуться за наявності бодай однієї з ознак, передбачених урядовою постановою. Рішення про посилення протиепідемічних заходів запроваджується мінімум на тиждень і може включати, приміром, обмеження щодо проведення масових заходів, особливості діяльності закладів, що надають послуги з розміщення, здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень, роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, закладів культури та діяльності закладів харчування.

кирилівка карантинні заходи 22 червня уряд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
10 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать