Фермери України матимуть пільгові умови в придбанні землі

Фермери України матимуть пільгові умови в придбанні землі

Українські фермери матимуть пільгові умови при придбанні земель сільськогосподарського призначення. Так власники господарств на землях державної власності, переданих їм у постійне користування, зможуть придбати цю землю у безвідсоткову розстрочку на 10 років, повідомила прес-служба Офісу президента України.

Згідно з земельною реформою органам місцевого самоврядування буде повернуто повноваження з управління землями місцевих громад за межами населених пунктів, яких вони були позбавлені з 1 січня 2002 р. Також в її ході надаватимуться переваги національному малому та середньому агровиробнику. На його підтримку передбачено заснування Фонду гарантування кредитів малим фермерам та Фонду розвитку сільських територій. Також створять національну інфраструктуру геопросторових даних.

У рамках земельної реформи вже у 2020 році на підтримку українських сільгоспвиробників державою виділено 4 млрд грн. При цьому, буде максимально спрощено шлях проходженнякоштів від бюджету до фермера.

Не буде потреби бігати по інстанціях, збирати довідки, усувати помилки у землевпорядній документації. Достатньо просто зареєструватися в системі Аграрного реєстру, щоб отримати допомогу за програмами, визначеними урядом.

кирилівка пільги фермерам придбання землі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
4 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать