Для фермерів стало можливим отримати компенсації за кредитами

Для фермерів стало можливим отримати компенсації за кредитами

Міністерство економіки затвердило форми документів щодо здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, повідомив Бізнес.

Вони являють собою:

·форму заявки на участь у конкурсі для отримання компенсації за укладеними кредитними договорами;

·форму реєстру компенсаційних виплат позичальникам за фактично сплачені уповноваженому банку відсотки за користування кредитами;

·форму реєстру компенсаційних виплат позичальникам за фактично сплачені уповноваженому банку відсотки за користування кредитами у листопаді - грудні минулого року.

На підставі цих документівуповноважені банки зможуть розпочати роботу щодо прийняття від позичальників заявок на отримання часткової компенсації відсоткових ставок за залученими банківськими кредитами, а позичальникам звернутися до банків та подати заявку для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів держбюджету.

Компенсації надаються відповідно до постанови Кабміну від 29 квітня 2015 року № 300 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів”.

Компенсації надаються на конкурсній основі суб'єктам господарювання агропромислового комплексу - юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам - підприємцям, які провадять діяльність у галузях тваринництва та використали кредитні кошти для покриття поточних витрат та витрат капітального характеру або які провадять діяльність за іншими видами сільськогосподарської діяльності (крім тваринництва).

При цьому сума компенсації не може перевищувати 15 млн. грн для позичальників, які провадять діяльність у галузях тваринництва та 5 млн. грн для позичальників, які провадять діяльність за іншими видами сільськогосподарської діяльності (крім тваринництва).

кирилівка компенсація фермерам по кредитах
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать