Карантинні заборони в Україні уряд подовжив до 31 липня

Карантинні заборони в Україні уряд подовжив до 31 липня

Кабмін підтвердив чинні заборони та подовжив дії адаптивного карантину до 31 липня з посиленням протиепідемічних заходів.Цього вимагають обставини, пов'язані з різким підвищенням кількості захворювань на коронавірус. Про це також на сторінці Фейсбук міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За його інформацією на подовжений період карантину будуть діяти заборони, які працювали з початку, зокрема, користуватися громадським транспортом і перебувати в громадських приміщеннях потрібно виключно в масках або респіраторах. У громадському транспорті можлива кількість пасажирів, яка передбачена техумовами. Хочауряд просить міських голів збільшити кількість громадського транспорту.

Проведення масових заходів можливе лише за умови розміщення не більше однієї людини на 5 кв. м площі будівлі або відкритій території . Фізична дистанція між учасниками повинна бути не меншою 1,5 м.

Українці, перебуваючи на вулиці, обов'язково повинні мати з собою документи, що засвідчують особу. Учні можуть відвідувати освітні установи в групах не більше 10 осіб. А ось дитячі заклади оздоровлення та відпочинку працювати не будуть.

Рекомендовано державним установам розробити графіки залучення працівників, якими слід передбачити різний час початку і завершення робочого дня. Мета - розтягнути в часі години пік.

кирилівка уряд подовження карантину до 31 липня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
8 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать