Платникам податків Кирилівки третьої групи важливо знати

Платникам податків  Кирилівки третьої групи важливо знати

Закон №466 вніс зміни до ПКУ. Так пп. "б" пп. 4 п. 293.8 Податкового кодексуподанов новій редакції. Згідно з ним ставка єдиного податку, визначена для третьої групи у розмірі 3%, може бути обрана платником єдиного податку третьої групи, який обрав ставку єдиного податку в розмірі 5%, черездобровільну зміну ставки єдиного податку шляхом подання заяви щодо зміни ставки єдиного податку. Але не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися нова ставка, та реєстрації такого платника єдиного податку платником ПДВ у порядку, встановленому розділом V ПКУ, повідомила Ліга. Закон.

Змінено й редакцію п. 298.6 ПКУ відповідно до якої у разі зміни податкової адреси суб'єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни.

При зміні ставки єдиного податку заява подається платником єдиного податку третьої групи не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися така ставка.

кирилівка зміні податку для третьої групи платників
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
4 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать