Майбутніх пенсіонерів чекає підвищення пенсійного віку

Майбутніх пенсіонерів чекає  підвищення пенсійного віку

Розпочинається підвищення пенсійного віку з 2021 року. Вже з початку наступного року він зросте до 60 років. Тому в українців з’явиться можливість працювати довше, щоб забезпечити собі старість.При цьому вимоги до стажу для українців тепер будуть підвищуватися щорічно, і до 2028 року кожен другий пенсіонер буде виходити на пенсію вже в 63 або 65 років, ане в 60, повідомили finance.ua.

Так з 1 квітня пенсійний вік для жінок збільшиться на 6 місяців – з 59 до 59,5 років. Що стосується стажу, то для жінок у 2020 році це 27 офіційно відпрацьованих років, а в 2021-му – вже 28 років. А до 2028 року кількість необхідного пенсійного стажу збільшить до 35 років. Тобто, якщо претенденту на майбутню пенсію зараз 40 років, то у нього вже має бути стаж мінімум 15 років для виходу на пенсію вчасно.

Ті ж, хто офіційно не має і 15 років стажу, можуть взагалі залишитися без пенсії. Щоб вийти на пенсію в 63 роки, зараз потрібно мати від 17 до 27 років стажу, а у 2028-му (останній етап підвищення пенсійного віку) – від 25 до 35 років.

Причиною підвищення пенсійного вікуназивають те, швидке скорочення чисельності населення.За прогнозами у найближчі 5 років населення скоротиться ще на 18%, і тому співвідношення між пенсіонерами та працюючими громадянами зросте майже вдвічі. У таких умовах підвищення пенсійного віку вимушений захід.

кирилівка підвищення пенсійного віку
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
8 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать