Кирилівка «переїде» у Мелітопольський район

Кирилівка «переїде» у Мелітопольський район

Вже відомі проекти майбутніх регіонів України. Вони намічені за принципом нижньої межі чисельність населення – 150 тисяч осіб. При цьому за базис прийнята «Номенклатура територіальних одиниць NUTS-3» Європейського Союзу. Тож на Запоріжжі утворили 5 центрів субрегіонального рівня – Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Василівка та Пологи. Тож Мелітополь стане райцентром, під егідою якого об'єднали Веселівський, Приазовський, Мелітопольський та Якимівський райони разом з Кирилівкою, повідомили на сайті Мінрегіону.

При цьому відмічено, що первинні карти майбутніх районів складені на підставах пропозицій, що надійшли з обласних держадміністрацій з урахування консультацій з громадськістю та експертами. До того ж це первинний документ, який може зазнали змін у ході узгоджень та обговорення на рівні уряду.

Новоутворені райони –  це штучні утворення для організації на їх території виконавчої влади. Найважливіше, досягти максимальної ефективності з мінімальними витратами на їх утримання. При цьому, послуги, які вони люди одержували в райцентрах, тепер будуть представлятися на рівні громад, які вже люди звикли одержувати у Центрах надання адміністративних послуг.

кирилівка переїзд мелітопольський район
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1 просмотр в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать