Верховна Рада встановила нові назви військових звань у ЗСУ

Верховна Рада встановила нові назви військових звань у ЗСУ

У Верховній Раді внесли зміни до Закону України «Про військові обов'язки та військову службу». Вони стосуються встановлення нових військових звань вищого та нижчогокомандного складу Збройних Сил України відповідно до військових звань у країнах – членах НАТО, повідомили Контракти.

Тепер до вищого командного складу внесено звання «бригадний генерал», «командор-адмірал», замість звання «генерал-полковник»- «генерал». Скасовувати й звання «генерал-армії».

Зміни торкнулись звань «прапорщик», «старший прапорщик» як і корабельних «мічман» та «старший мічман», а введено нові звання: «рекрут», «штаб-сержант». «майстер-сержант», «старший майстер-сержант» та «головний майстер-сержант». На кораблях відповідно «штаб-старшина», «майстер-старшина»,«старший майстер-старшина» та «головний майстер-старшина».

Для реалізації цих змін не потрібні додаткові кошти. Всього лише потрібно буде внести поправки до Закону України «Про військові обов'язки та військову службу» та у відповідні Статути: внутрішньої служби, стройовий, дисциплінарний.

кирилівка зміни військових звань у зсу
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
12 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать