В Україні планують провети перепис сільських домогосподарств

В Україні планують провети перепис сільських домогосподарств

"В Україні ще жодного разу не було сільськогосподарського перепису. У 2001 році у нас був Всеукраїнський перепис, у ході якого ми встановили точну кількість населення і його характеристики. На жаль, в сільському господарстві ми не мамо такої інформації. Мова йде про домогосподарства", - зазначив при зустрічі з журналістами голова Держстату Ігор Вернер, повідомив Укрінформ.

За словами очільника відомства мета перепису – отримання інформації для прийняття управлінських рішень.Адже важливо знати, яких тварин тримають люди, які культури вирощують? Який, зрештою, потенціал в сільській галузі? Це допоможе прийняття обґрунтованих рішень: куди потрібно вкладати гроші, що потрібно дотувати.

Суб'єктами сільськогосподарського перепису стануть респонденти (виробники сільськогосподарської продукції); тимчасовий персонал (спеціально підготовлені особи, які залучаються до проведення сільськогосподарського перепису); центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування; користувач - юридичні або фізичні особи, які використовують дані, отримані під час сільськогосподарського перепису.

кирилівка перепис сільгоспгоспосподарств
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
5 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать