Уряд України затвердив новй порядок передачі комунального майна в оренду

Уряд України затвердив новй порядок передачі комунального майна в оренду

Новий Порядок передачі державного та комунального майна в оренду затвердив на своєму засіданні Кабмін. Тож передача майна відбуватиметься виключно через електронну торгову систему, про що повідомила прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Документ підтверджує, що нові механізми також передбачають оприлюднення інформації за результатами аукціону та запровадження онлайн-моніторингу. Церішення сприятиме підвищенню ефективності орендних відносин, спрощенню та осучасненню процедур оренди. Завдяки цьому забезпечується рівний доступу усіх зацікавлених потенційних орендарів майна та конкурентоспроможність, запобігання зловживанням і посилення громадського контролю у цій сфері. До того ж проведення прозорих аукціонів забезпечить збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів. У свою чергу, це сприятиме розвитку ринкового середовища і, як наслідок, збільшенню кількості робочих місць та самозайнятості населення,

Новий Порядок поширюється на передачу в орендумайна, що знаходиться на балансі державних та комунальних підприємств, державних та місцевих органів, Національної та галузевих академій наук, тощо.

кирилівка уяд нові умови передачі комунальної власноті в оренду
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
4 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать