Аграрії вимагають від нардепів підтримати законопроект про податок на 1 гектар

Аграрії  вимагають від нардепів підтримати законопроект про податок на 1 гектар

Позбавитися проблем тіньової оренди сільськогосподарських земель та тіньового ринку сільгосппродукції, а також підтримати законопроєкт, якими вводиться вирівнювання податкового навантаження на 1 га, закликавголову комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради Данила Гетманцеваголова ВАР Андрій ДикунУ цьому зверненні він наголосив, що тіньовий обробіток землі породжує нерівні умови конкуренції між "тіньовиками" та легальними агровиробниками, повідомив agroreview

Також наголошується, що відсутність контролю призводить до розквіту корупції, втрат надходжень податків до бюджетів всіх рівнів, а також подальшого зростання частки землі, що знаходиться в тіньовій обробці. Вона досягла в 2018 році майже 40% всіх сільгоспугідь.

При цьому малі фермери, які працюють легально, опинились сьогодні в особливо скрутному становищі. Адже, на відміну від холдингів, вони не можуть компенсувати нерівність в податковому навантаженні з «тіньовиками» за рахунок економії на ефекті масштабу.Збереження такої ситуації веде до повного знищення малих фермерських господарства, які є сумлінними платниками податків та ведуть своє господарство легально.

Аграрний сектор чекає на усунення несправедливої ситуації, що склалась, та забезпечення рівних умов роботи.

кирилівка. аграрії вр законопроект виведення оренди землі з тіні
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
4 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать