Незвичайне напівтіньове місячне затемнення відбудеться 5 червня

Незвичайне напівтіньове місячне затемнення відбудеться 5 червня

Завжди у людей незвичайне та незрозуміле викликало страх.І хоча ми вже знаємо чому відбуваються місячні затемнення, все одно не полишає відчуття, що цей процес носить містичний характер.

Тож тепер будемо очікувати на 5 червня, коли відбудься напівтіньове затемнення місяця, що пройде у сузір'ї Стрільця.Спостерігати його можна буде у Європі, Азії, Південній Америці, Австралії та Африці. Початок о20:45 за київським часом, а завершення о 00:04.Та хоча воно наче бне сильно відрізнятиметься від звичайного місячного затемнення, все одно матиме вплив на людей, повідомила Магия.

У принципі, нічого страшного це затемнення не віщує. Хіба щоможливе легке нездужання. А ще під впливом нічного світила люди здатні робити необдумані вчинки, які в подальшому несприятливо позначаться на їх долі.

Так чого ж не можна робити на місячне затемнення?

1.Слід відмовитися від алкоголю, бути обережніше за кермом, не провокувати конфлікти і просто не ризикувати без крайньої потреби.

2.Не слід приймати рішення, які будуть мати далекосяжні наслідки. Зокрема, робити пропозицію руки і серця або укладати шлюб.

3.Романтичні стосунки не забороняються, але протягом кількох тижнів «плюс-мінус» від часу затемнення бажано оберігатися. Вважається, що дитину, зачату цього містичний період, все життя будуть переслідувати труднощі.

4.Поки ситуація в «небесній сфері» не стабілізується, не треба братися за нові проекти, займатися інвестиціями, будувати глобальні плани або шукати важливих знайомств.

кирилівка лунне затемнення 5 червня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
8 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать