Кирилівська влада збирається позносити незаконно розміщені МАФи

 Кирилівська влада збирається позносити незаконно розміщені МАФи

У кінці травня комісія з питань благоустрою та торгівлі Крилівської селищної ради здійснила перевірку стану і законність розміщення на вулиці Коса Федотоваторгових очок.Перевірка підтвердила порушення при розміщенні 37 МАФів, повідомила прес-служба селищної ради.

Кожному з власників цих малих архітектурних форм випасали приписи з визначенням тижневого строку для усунення порушень і приведення в норму документації. Далеко не з усіма власниками вдалось зв'язатися телефоном,тож приписи залишили на точках. А там міститься попередження, що якщо у вказаний владою термін порушення усунуті не будуть, то споруди просто демонтують.

Це тільки перший крок у напрямку подібних перевірок. І влада налаштована серйозно впорядкувати вуличну торгівлю, забезпечити МАФам естетичний вигляд. Тож перевірять всі такі точки по косах і в селищі. В разі невиконання вимог селищної ради, МАФи з порушеннями будуть демонтовані.

 Кирилівська влада збирається позносити незаконно розміщені МАФи, фото-1  Кирилівська влада збирається позносити незаконно розміщені МАФи, фото-2  Кирилівська влада збирається позносити незаконно розміщені МАФи, фото-3
кирилівка перевірка мафи коса федотова приписи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать