МОЗ України затвердив список тих, хто підлягає обов’язковому тестуванню на COVID-19

МОЗ України затвердив список тих, хто підлягає обов’язковому тестуванню на COVID-19

Міністерство охорони здоров'я на своєму сайті розмістило наказ про затвердження змін до стандартів медичної допомоги при COVID-19. Він вводить лабораторне тестування на коронавірус методом імуноферментного аналізу (ІФА), повідомив Рупор.

Наказом названі категорії осіб, які підлягають тестуванню методами ПЛР і ІФА, біологічний матеріал, який підлягає дослідженню, терміни відбору матеріалу та перелік самих тестів. Так негайному тестуванню підлягають пацієнти з клінічними ознаками коронавірусної хвороби і пацієнти з пневмонією. Особи, які контактували з хворими, у яких підтверджено інфікування, повинні тестуватися на 14 добу після контакту.

Особам, які потребують планової госпіталізації або операції, роблять тести на коронавірус безпосередньо перед госпіталізацією або операцією. Тестуванню підлягають медичні працівники, які безпосередньо надають допомогу хворим або проводять догляд за хворими COVID-19 в умовах стаціонару, працівники лабораторій, які обробляють зразки з дихальних шляхів, отримані від хворих COVID-19, і працівники патологоанатомічних, судово-медичних бюро, відділень, які беруть участь у розтині тіл, в тому числі взяття зразків секційного матеріалу. Їм необхідно здійснювати тестування раз на 14 днів до отримання перших позитивних результатів у конкретної особи.

Крім того співробітника Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та іншим медичним і фармацевтичним працівникам тести на COVID-19 повинні робити один раз в 30 днів до отримання перших позитивних результатів у конкретної особи.

кирилівка наказ моз обов'язкове тестування список
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
14 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати