Кирилівські митці з успіхом виступили на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірки України»

Кирилівські митці з успіхом виступили на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірки України»

Київ приймав учасників Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зірка України». До нього залучились самодіяльні митці Кирилівки. Конкурс був масовий, адже в ньому брали участь представники хореографічного, вокального, інструментального, фольклорного та декоративно-прикладного мистецтва, актори театру, циркового та оригінального жанру. При цьому на сцену виходили дорослі, юнацькі та дитячі творчі колективи та солісти. Однак фестиваль мав одну важливу особливість: через карантинні заборони він проходив дистанційно – учасники надсилали відеозаписи своїх виступів до організаторів мистецького заходу.

Участь була вдалою. Звання Лауреатів І-го ступеню здобули Анастасія Пилипчук, дитячий театральний колектив «Азов», театр естрадних мініатюр «Азов». Пам'ятні подяки за підготовку талановитої молоді одержали спеціалісти, які їх підготували: Тетяна Лисенко, Світлана Шиян та Віталій Шиян.

Кирилівські митці з успіхом виступили на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірки України», фото-1 Кирилівські митці з успіхом виступили на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірки України», фото-2
кирилівка самодіяльні митці лауреати міжнародний фестиваль
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии