Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що з 25 травня у країні запрацюють дитячі садки, що передбачено другим етапом лібералізації карантинних вимог. Підстава для цього відсутність зростання захворюваності на коронавірус, не заповнюються лікарні хворими на COVID-19.
Запорізька область цим критеріям відповідає. Практично кількість хворих не зростає, а за останню добу не виявлено жодного нового випаду. Так що кирилянам варто готувати дітей на повернення до дошкільних закладів. Скоріш за все буде запущено і громадський транспорт.
Кирилівська малеча піде до дитячих садків вже з 25 травня
![Кирилівська малеча піде до дитячих садків вже з 25 травня Кирилівська малеча піде до дитячих садків вже з 25 травня](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/052/115/detvra_5ec4fca3c49e2.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію