Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС трохи послабила умови карантину

 Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС трохи послабила умови карантину

За участю першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова в онлайн режимі пройшло позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

На засіданні обговорювалосьпитання продовження карантину на території області з метою запобігання поширенню СОVID-19 та запровадження пом’якшувальних заходів. Оскільки у регіоні дещо уповільнилися темпи розповсюдження хвороби. було вирішено дозволити:

- пересування групою у кількості до восьми осіб включно;

- роботу суб'єктів господарювання: торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема, захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема, респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів; діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг з здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема, захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема. респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Розглянуто ще ряд питань, пов'язаних з посиленням карантинних заходів на окремих територіях, допомоги лісовому господарству області, що потерпає від пожеж та інш.

кирлівка заіданні обласна комісія з ТЕБ та НС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати