Діти пільгових категорій Кирилівської ОТГ відпочинуть в оздоровчих закладах

 Діти пільгових категорій Кирилівської ОТГ відпочинуть в оздоровчих закладах

На літніх канікулах відділ освіти та молоді Кирилівської селищної ради проводить роботу по оздоровленню у 2020 році дітей пільгових категорій  віком від 7 до 17 років. Відпочивати вони будутьу ДП «УДЦ «Молода Гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек», повідомила прес-служба селищної ради.

Батьки та опікуни, які бажають оздоровити дітей повинні звернутисядо відділуосвіти та молоді Кирилівської селищної ради  за адресою : смт Кирилівка, вул. Приморський бульвар, буд. 1, каб. № 13, до Дєдушевої Ольги Миколаївни або за місцем проживання до старостинських округів сільських рад .

Нагадаємо, що до пільгових категорій відносяться: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, діти з багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського  протесту, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи. Це також діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти — переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, діти, які є лідерами дитячих громадських організацій; дитячих творчих колективів та спортивних команд, діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, рідні діти батьків — вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї, діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах
Дітям пільгових категорій надаються пільгові путівки безкоштовні або з частковою доплатою.

кирилівка путівки діти. пільгові категорії відпочинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
26 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати