Кому ще виплатять грошову допомогу в умовах карантину

Кому ще виплатять грошову допомогу в умовах карантину

Згідно з положеннями Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329, фізичні особи-підприємці, які працюють на спрощеній система оподаткування та відносяться до I та II груп платників єдиного податку, одержать допомогу на своїх дітей.

Тому постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211« Про запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2 »- із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 № 255, і на один місяць з дати його скасування одному з батьків на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку », призначено допомогу на період карантину, - повідомили у пресцентрі Міністерства соціальної політики.

»Це означає, що якщо вік дитини не доходить до 6 років, то виплата становить 1799 гривень, а ось якщо дитина від 6 до 10 років, то виплата становить 2218 гривень. Допомога передбачається кожній дитині, а виплата відбувається один раз на місяць.

Виплати передбачені для громадян України, іноземців та осіб без громадянства (особа, що не має громадянства), які є батьками, мають опіку над дитиною та відповідно до українського законодавства проживають в країні. Також необхідно, щоб ними була здійснена оплата єдиного податку за 2019 й рік, або ж за всі місяці 2019 го року після того, як сталася реєстрація ФОП.

Мінісоцполітики наголошує, що якщо ФЛП хоче отримати цю матеріальну допомогу, то він повинен бути володарем електронного підпису. До того ж призначення допомоги для дітей відбувається з місяця звернення на період карантину, а також на один місяць після того, як він завершиться.

кирилівка флп виплати на дітей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати