Міносвіти визначило термін вступу до вишів

Міносвіти визначило термін вступу до вишів

Всі дати вступної кампанії 2020 року зміщено на місяць, що викликано запровадженням карантину. Тож реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів розпочнеться з 1 серпня. Приймання документів і заяв від них триватиме з 13 до 22 серпня для вступаючих за підсумками ЗНО, та до 16 серпня для абітурієнтів, які складатимуть вступні іспити до ВНЗ, повідомила прес-служба Міністерства освіти.

Вступні іспити на бюджетні місця проходитимуть з 1 по 12 серпня. Рекомендації для зарахування на місця оголосять не раніше 27 серпня. На зарахування подача документів триватиме до кінця 31 серпня.

У зв'язку з обставинами, документи цього року можна буде направляти поштою. До того ж інтервал між останнім днем подачі документів та наказом на зарахування до вишу збільшили на 5 днів. Вступники також зможуть подати сканкопії потрібних документів з допомогою електронної пошти та з електронним підписом. Оригінали студенти зможуть подати вже після зарахування.

Відносно вступу до магістратури, то є можливість здійснити реєстрацію через систему онлайн з 12 травня до 5 червня. Іспити будуть проводитися 1 та 3 липня. Строки реєстрації електронних кабінетів претендентів на магістратуру, прийом документів та зарахування також перенесли на місяць

Ще Міністерство освіти розширило категорії вступників, які можуть скористатися правом на переведення на вакантні бюджетні місця. У список додали абітурієнтів, у яких один з батьків або опікунів був поліцейським, загиблим або зниклим безвісті під час виконання службових обов'язків.

Також в оновлених умовах прийому міністерство закріпило право іноземців, людей без громадянства, біженців і людей, які потребують додаткового захисту, на отримання вищої освіти нарівні з громадянами України.Тепер і вони зможуть навчатися за рахунок державного або місцевого бюджетів на таких же умовах, що й українці.

кирилівка вступ до вишів зміщено на місяць
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
6 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати