Верховній Раді передали законопроект про охорону водних біоресурсів

Верховній Раді передали законопроект про охорону водних біоресурсів

Комітет з питань екології рекомендував Верховній Раді прийняти законопроект про охорону водних біоресурсів та середовища їх проживання. Самим комітетом був розглянутий це законопроект №2765 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони водних біоресурсів та середовища їх проживання", повідомив РБК.

Ініціатори закону впевнені, що цей документ сприятиме більш раціональному використанню та охороні навколишнього природного середовища, створенню ефективнішого механізму щодо припинення порушень вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища та усунення їх негативних наслідків.

У ньому посилюється відповідальність за порушення правил використання об'єктів тваринного світу, а саме риби та інших водних біоресурсів, а також посилення за порушення вимог щодо охорони середовища їх проживання (забруднення, проведення днопоглиблювальних, берегоукріплювальних, гідромеліоративних робіт) і шляхів міграції , переселення, акліматизації та схрещування.

Комітет рекомендував Верховній Раді України внести законопроект на порядок денний третьої сесії, розглянути його на пленарному засіданні та за результатами розгляду в першому читанні прийняти за основу.

кирилівка вр законоароект охорона водних біоресурсів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9 просмотров в сентябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии