Будьте обачливими, кириляни: на вас очікує «божевільний Місяць»

Будьте обачливими, кириляни: на вас очікує «божевільний Місяць»

За визначенням астрологів перебування повного Місяця у Скорпіоні – це день, коли психічна енергія досягне свого піку. Станеться ця разюча та небезпечна подія на початку травня, повідомив Телеграф.

Відбувається незвичайний повний Місяць у травні. Саме цей період відрізняє це явище від інших місяців оку. Астрологи часто використовують для його визначення термін «божевільний Місяць» і в 2020 році ця назва особливо підійде, оскільки відбуватиметься воно в сузір'ї Скорпіона – знаку місячного вигнання.

Місяць опиниться в фазі повного місяця 7 травня о 13:46 за київським часом. Це будуть 15 місячна доба.

Астрологи не радять проживати цей день абияк: взявшись за щось, намагайтеся підійти до цього відповідально. Результат наших зусиль буде мати набагато більшу вагу, ніж зазвичай: успіх в травні безпосередньо залежить від правильно прожитого повного місяця. Вони також попереджають, що положення Місяця в Скорпіоні витягне на поверхню свідомості все те, з чим наша підсвідомість не змогло впоратися: найважчі емоції, приховувані мотиви, негативний досвід, внутрішні блоки, глибинні страхи, тривожні почуття, пригнічені бажання. Є реальна небезпека, що особисті «Скриньки Пандори» можуть відкритися і спровокувати на небезпечні вчинки і деструктивна поведінка. Тож по можливості намагайтеся уникати доленосних рішень, бурхливих з'ясувань відносин і потенційно стресових ситуацій.

Також місячний Скорпіон пов'язаний з темами поновлення, зростання, розвитку, тому його вплив подарує нам все необхідне для того, щоб виявити і позбутися від травм, негативних переживань і сумнівів, що блокують енергетику. Іншими словами, у нас з'явиться шанс переписати сценарій життя і запрограмувати себе на успіх. Тож вдало все складеться у тих, хто проведе роботу над собою і позбудеться від глибинних страхів, що стримують успіх.

Сфера фінансів буде також важлива. Астрологи рекомендують на кілька днів відмовитися від великих вкладів, невиправданих витрат, авантюрних проектів і фінансових ризиків.

кирилівка повний місяць у скорпіоні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
51 перегляд в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати