Карантин не став перешкодою для виїзду відпочивальників на берег моря. Зокрема, на центральному пляжі Кирилівки було досить людно. Блогер Креативний Мах зафіксував десятки автомобілів і виклав відео у соцмережі. Люди займалися ігровими видами спорту, раділи сонячній погоді, а деякі навіть вирішили пірнути у весняне море.
Навіть в період карантину у Кирилівці люди святкували на березі моря і навіть купалися
![Навіть в період карантину у Кирилівці люди святкували на березі мор... Навіть в період карантину у Кирилівці люди святкували на березі моря і навіть купалися](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/052/054/plaz_5eac35dbea2ad.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію