У Кирилівській ОТГ розпочинається масове анкетування населення - "Профіль громади"

У Кирилівській ОТГ розпочинається масове анкетування населення - "Профіль громади"

Три роки існує Кирилівська об'єднана територіальна громада, до якої увійшли села Атманайської та Охрімівської сільських рад. Досягнуто за це час чимало позитивних результатів у суспільно-економічному житті громади. Та треба бачити й перспективи у її розвитку.

Одне, це те, що бачить і хоче здійснити влада, а інше як це бачать люди, що вони вважають головними проблемами, першочерговими завданнями та які запропонують шляхи їх подолання. Це конче важливо, аджереалізація задуманого багато в чому залежить від залучення до соціальних програм інвесторів. А вони хочуть мати чітку картину становища в громаді. Тож з цією метою й створюється в Кирилівській ОТГ програмний документ - «Профіль громади», повідомила пресслужба селищної ради.

Він дозволить зробити більш кваліфіковані прогнози соціально-економічного розвитку території на найближчий час і перспективу.Створивши такий «Профіль громади», його можна буде представляти потенційним інвесторам. Для створення всебічно наповненого змістом документу, в ньому передбачено висвітлення:

— історії території громади;

— географічного положення, природних умов та ресурсів населених пунктів;

— демографічної ситуації;

— рівня життя населення та його ділової активності, ринку праці та

соціальної інфраструктури;

— особливостей господарського комплексу, ринку землі та земельних відносин;

— фінансово-бюджетної ситуації та інвестиційних привабливостей;

— екологічної ситуації та охорони навколишнього середовища;

загальної політичної ситуації, системи управління місцевим розвитком;

— дієвості органів самоорганізації населення.

У Кирилівській ОТГ створена робоча група, яка здійснює збір інформації для створення Профілю. Згодом вона розшириться. Та об'єктивній "Профіль громади" не створити без активної участі в цьому процесі самих жителів громади. Тож місцева влада запрошує усіх жителів Кирилівської ОТГ до плідної співпраці. Кожному з учасників  потрібно витрати лише кілька хвилин, щоб висловити свою думку стосовно життя громади та своє бачення виведення її на новий якісний рівень розвитку.

Тож не пожалійте свого часу та пройдіть онлайн-анкетування. Воно анонімне, проте саме від нього, тобто від кожного учасника опитування, залежатиме те, як наша громада буде розвиватися та жити надалі.

кирилівка анкетуванняя профіль громади
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 перегляд у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати