Уряд України визначився зі строками карантину

Уряд України визначився зі строками карантину

Сьогодні, 22 квітня, відбулось засідання Кабінету міністрів України з обговоренням питання про строки дії карантинних заходів. Як вже анонсувалось, карантин у країні подовжено до 11 травня. При цьому ніяких послаблень у цей період стосовно карантинних заходів не передбачено, про що на своєму Telegram-каналі повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами при прийнятті рішення керувались моделюванням ситуації аналітиками НАН України та даними МОЗ. За основу були взяті прогнози про настання піку захворюваності на COVID-19на початку травня. Тож уряд і склав план виходу з карантину у п'ять етапів.

Стартову точку визначили як «День К».Для його настання повинні проявитися дві умови.По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання в країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з Covid-19 менш ніж на 50%.

Тож цей "День К", за розрахунками урядовців, настане 12 травня. До цього часу уряд реалізує такі заходи: поступово збільшує кількість тестувань, покращує забезпечення лікарень і медиків, вводить систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативою обсервації та розробляє нові соціальні стандарти. В першу чергу вони стосуватимуться носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та здійснення регулярної дезінфекції.

кирилівка засідання уряду карантин подовжено 11 травня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
28 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии