У дуже тяжкий час для України та всього світу, ніхто не може залишатися осторонь проблеми. Кількість хворих на коронавірус невпинно зростає, а лікарні все більше потребують підтримки. Богодухівській районній лікарні дуже пощастило. Місцевий меценат зробив дуже потрібний та дорогий подарунок - портативний апарат ШВЛ. Повідомляє "Об'єктив".
![xHs7QGM-S4WG_h3ylfmEeqP7mH12ZFkEpiGwNjqfYGtEkkWy774c59J9vZ7kZJ0uN_CkgsnIlx4lkXDYCPbHYbF8VZMUIWWL0a6hYluzQ5xAR8xLwiBCXqKwT9A552WnK5mLKP2Q](https://lh6.googleusercontent.com/xHs7QGM-S4WG_h3ylfmEeqP7mH12ZFkEpiGwNjqfYGtEkkWy774c59J9vZ7kZJ0uN_CkgsnIlx4lkXDYCPbHYbF8VZMUIWWL0a6hYluzQ5xAR8xLwiBCXqKwT9A552WnK5mLKP2Q)
Тепер, лікарня може забезпечувати постійну підтримку дихання хворого, у якого тяжкий ступінь захворювання на коронавірус. Навіть, у випадку транспортування пацієнта, адже апарат що з’явився – портативний.
Все це стало можливим завдяки власнику Богодухівського м'ясокомбінату, Денису Парамонову.
«Здоров'я - найцінніше, що є в нашому житті. Якщо ми неспроможні припинити епідемію - потрібно докласти всіх зусиль для того, щоб наші лікарі були забезпечені необхідним обладнанням та городяни отримали ефективне лікування. Так вважаємо ми в компанії, такої точки зору дотримується власник Богодухівського м'ясокомбінату Денис Парамонов» - розповів гендиректор Богодухівського м'ясокомбінату, Олег Кравецький.
![dxFy6hZDQrgFgt5f3GUmWq3Zon-hVVZOzGfb8zVu52yxg_j_drvtvSkn0sODHbISRf9LmE9VyRO9D6BleQ5jfNmXjAWT7SufIfjYloIsU86lMkCnCssbOr4vI841iXmSxRklT-kC](https://lh3.googleusercontent.com/dxFy6hZDQrgFgt5f3GUmWq3Zon-hVVZOzGfb8zVu52yxg_j_drvtvSkn0sODHbISRf9LmE9VyRO9D6BleQ5jfNmXjAWT7SufIfjYloIsU86lMkCnCssbOr4vI841iXmSxRklT-kC)
Співробітники лікарні висловили велику подяку Денису Юсуповичу.
Наша редакція має надію, що меценати Харкова, Києва, Львова, Ужгороду та всієї України, приєднаються до такої важливої у цей час, благочинної акції.