Неподалік від села Мала Тернівка, натрасі, що веде на Кирилівку трапилось ДТП. За кермом легковика перебував чоловік 70-років. По всіх ознаках вінне впорався з керуванням автомобілем і злетів з траси в кювет. У підсумку з черепно-мозковою травмою він був ушпиталений, повідомили в Запорізькому обласному центрі екстреної меддопомоги.
На Кирилівській трасі літній водій здійснив ДТП
![На Кирилівській трасі літній водій здійснив ДТП На Кирилівській трасі літній водій здійснив ДТП](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/051/967/zanak_5e8c3b3f2947e.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію