Прокуратура виграла в суді справу про повернення Кирилівській громаді землі

Прокуратура виграла в суді справу про повернення Кирилівській громаді землі

Прокуратурою Запорізької області здійснюється постійна участь у виконавчих провадженнях при виконанні судових рішень, постановлених за власними позовами. Зокрема вживаються заходи щодо усунення порушень закону з боку державних виконавців.

Приміром, у грудні минулого року прокуратурою області оскаржено до суду три незаконні рішення старшого державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України про повернення без прийняття до виконання ухвал суду  про забезпечення позовів прокурора щодо заборони органам Державної архітектурно-будівельної інспекції України вчиняти дії з реєстрації документів дозвільного характеру відносно об’єктів будівництва, розташованих на Федотовій Косі у смт Кирилівка. Підставою для подачі прокуратурою області судових скарг стала необґрунтована відмова державного виконавця у відкритті відповідних виконавчих проваджень.

Тож у лютому-березні поточного року зазначені судові скарги прокуратури суд задовольнив. Позицією про неправомірність прийняття таких рішень підтвердив й Запорізький апеляційний суд.  Тепер завдяки принциповій позиції прокурора у відповідних правовідносинах надалі стане можливим безперешкодне виконання низки судових рішень у справах за позовами прокуратури області про повернення без подальшої незаконної забудови земель водного фонду прибережної захисної смуги Азовського моря на території Кирилівської ОТГ.

кирилівка прокуратура повернення земель суд федотова коса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати