На території Кирилівської ОТГ на наступному тижні двічі будуть відключати подачу електроенергії на тривалий час. 31 березня з 9:00 до 16:00 без електроенергії залишаться мешканці самого селища Кирилівка та сіл Лиманського, Косих та Охрімівки. 2 квітня також з 9:00 до 16:00 без світла перебуватиме частина Кирилівки. Цей ремонт пов'язаний з регламентними роботами на електролініях.
На території Кирилівської ОТГ планується тривале відключення електроенергії
![На території Кирилівської ОТГ планується тривале відключення електр... На території Кирилівської ОТГ планується тривале відключення електроенергії](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/051/934/elektriki_5e7f3073272c7.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію