Кирилівський селищний голова: досвід додає впевненості

Кирилівський селищний голова: досвід додає впевненості

Коронавірус змінив алгоритм життя і звичок. Обов'язково це торкнеться і відвідування звичайних місць відпочинку. Тому не випадково аналітики прогнозують пере спрямованість потоків відпочиваючих на курорти Приазов'я, в т.ч. Кирилівку.

Чи готова вонадо зростання кількості відпочиваючих? З цим питанням кореспондент 6131 звернувся до Кирилівського селищного голови Івана Малєєва.

- Кожен новий курортний сезон додає нам приємних клопотів по прийманню все зростаючої кількості відпочиваючих. Та маючи багаторічний досвід ми добиваємося динамічності в розвитку інфраструктури курорту. Цьому сприяє взаєморозуміння і взаємодопомога між місцевою владою та власниками закладів відпочинку, - підкреслив Іван Володимирович.

- До коригування, що внесе пандемія, ми тако ж готуємось. Головне, що б відпочиваючі не відчули ніяких незручностей, наших проблем, а вони, на жаль, є. І, на жаль, у їх вирішення пандемія також внесла корективи. Так через гарантійні заходи у нас призупинились переговори з турецькими партнерами стосовно забезпечення екологічно чистої утилізації стоків.Також на невизначений час відклали продовження діалогу з китайським бізнесом відносно інвестицій та відпочинку дітей у нашій Кирилівці. Ще низка проектів по інфраструктурним змінам опинилась у підвішеному стані. Та в кінцевому підсумку поки ці умовності не завадятьнам прийняти на відпочинок всіх бажаючих і проявити свою гостинність.

кирилівка. пандемія збільшення відпочиваючих іван малєєв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати