У Запорізькій області буде релізовуватися проект «Поліцейський офіцер громади»

У Запорізькій області  буде релізовуватися проект «Поліцейський офіцер громади»

У Запоріжжі обговорили можливість введення посади поліцейського офіцера в громаді. Він буде зобов'язаний не тільки працювати на своїх територіях, але й проживати тут, повідомила прес-служба облдержадміністрації.

До обов'язків поліцейського офіцера громади входить орієнтація на потреби населення через постійний контакт з ним, своєчасне реагування на проблеми людей та забезпечення правопорядку на ввіреній території. В принципі, це той же дільничний інспектор тільки формат дещо інший.

На цю посаду можуть претендувати добропорядні поліцейські зі стажем не менш ніж півтора року, вищою освітою і водійським посвідченням. Їх повинні характеризувати самостійність та відповідальність, відкритість і комунікабельність, вміння критично мислити і вміння залагоджувати конфлікти.

Кожен претендент повинен заповнити анкету і пройти два етапи відбору. На першому - тестуванні - будуть оцінювати загальні навички кандидатів (рівень логічного та аналітичного мислення), знання законодавства. Також кандидати пройдуть тест на інтегративність. На другому - спеціальна комісія з представників НПУ і представників громад проведе з кандидатами особисту співбесіду.

Ті, хто пройде комісію, протягом двох з половиною місяців будуть проходити спеціальний підготовчий курс (зі збереженням поточної посади і зарплати).Він включає в себе тактичну підготовку з елементами моделювання ситуацій, методи антиаварійного водіння, розвиток навичок проактивної діяльності, сучасні інструменти і методи взаємодії поліції і громади.

Призначенийофіцер одержує службові автомобіль і приміщення. Забезпечується повною екіпіровкою, планшетом (отримувати завдання і вести звітність офіцери будуть в електронному вигляді). Заробітна плата встановлена від 14 000 гривень. Гарантоване соціальне забезпечення відповідно до чинного законодавства.

кирилівка поліцейськи в кодній громаді
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати