Жителі Атманаю створили громадську організацію з метою приєднання до програми ПРООН

Жителі Атманаю створили громадську організацію з метою приєднання до програми ПРООН

У Кирилівської територіальної громади вже є досвід спільної роботи громадських організацій з Програмою розвитку ООН (ПРООН), яка надає безплатну неполітизовану допомогу громадам у 177 країнах світу. Саме приєднання до неї громадських організацій Кирилівки та Охрімівки дозволили реалізовувати спільні проєкти при співфінансуванні. Зокрема, освітлення ґрунтової дороги на Косі Федотова та облаштування парку відпочинку в Охрімівці.

Оскільки в реалізації програм ПРООН беруть участь не тільки місцеві бюджети, а у кошти самих членів громад, то й атманайці вирішили створититаку ж громадську організацію і залучити міжнародні гранти дорозвитку інфраструктури села. На зборах жителів Атманаю вони підтримали цю ідею, озвучену в.о. старости Ігоря Сажнева. Назвали громадську організацію «Маєток». Обрали керівника, бухгалтера і записалися до членів організації.

Що збираються робити далі вирішуватимуть спільно, але вже після офіційної реєстрації організації та навчання, яке ПРООН проводитиме в Крилівці 23 березня.

У роботі зборів жителів Атманаю взяв участь керівник Кирилівської територіальної громади Іван Малєєв.

кирилівка атманай створеня громадської організації проон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии