В Україні цьогорік призовуть на військову службу офіцерів запасу до 43 років

В  Україні цьогорік призовуть на військову службу офіцерів запасу до 43 років

У нинішньому році планують призвати на службу офіцерів запасу, які проходили підготову на кафедрах військової підготовки вишів, але службу не проходили. Стосуватиметься це резервістів віком до 43 років. Про це доповів представник ВСУ Інформагентству Міноборони Арміяinform.

Для цієї категорії військових згідно до Закону «Про військовий обов’язок та військову службу» передбачена військова служба за призовом для осіб офіцерського складу. Рішення про призов щороку ухвалює керівництво ЗС України. Чи будуть призивати офіцерів запасу з 1 квітня поки впевненості нема, поскільки жодного наказу не видано, і не визначено строки, коли їх призиватимуть. Та організаційно-планова робота у військкоматахз цими офіцерами вже ведеться:збирають послужні картки, уточнюють картотеки, кількість цієї категорії офіцерів.

Військкомати проводитимуть атестаційні комісії і тільки після цього офіцерів можуть призвати на військову службу − на 18 місяців. Вони стануть слухачами курсів перепідготовки й підвищення кваліфікації військових вишів. Три місяці дано на підготовку за військово-обліковою спеціальністю. І потім – призначення для проходження військової служби до, як правило, не в бойових частинах ЗСУ.

Залучати офіцерів запасу до участі в операції Об`єднаних сил небудуть. Через 6 місяців із дня призову вони можуть укласти контракт на проходження військової служби строком від 1 року. У такому випадку їх можуть залучити до участі в ООС. Та після закінчення 18-місячного терміну служби їх звільняють за встановленим порядком у запас.

кирилівка призив офіцерів запасу до 43 років
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
7 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати