Навколо кирилівської Промоїни роздувають скандал: в дію вступили правоохоронці

Навколо кирилівської Промоїни роздувають скандал: в дію вступили правоохоронці

За минулі 20 років Молочний лиман знищили. Нарешті унікальну водойму відродили. Та чому тепер затіяли перевірку документів, що сточуються розчищення каналу? Це коментує директор НПП «Приазовський» Дмитро Воловик, на pro.berdyansk.biz.

В офісі підприємства ТОВ "Бердянськбудтрест» та в НПП "Приазовський»28 лютого правоохоронці влаштували перевірку.Слідчі наголошують, що це - перевірка документів, що стосуються робіт з розчищення каналу між Азовським морем та Молочним лиманом. Він знаходиться у веденні парку, а роботи проводив «Бердянськбудтрест».

Це офіційна версія. Існує й не офіційна, що дані слідчі дії цілеспрямовані вбік адміністрації Нацпарку і його директора Дмитра Воловика. Він і раніше через свою непоступливість у боротьбі з браконьєрством, давно став для «когось» незручним. Цікаво, що є звернення депутатів облради, ініційованому деякими представниками Запорізького Оппоблока, і завуальованому під бажання розібратися в проблемі, у якому прямо звинувачуютьдиректора Нацпарку в халатності, при цьому без якихось висновків перевірки.

Ось що з цього приводу думає сам Дмитро Воловик. Стисло: «... я розчарований діями "нових" силовиків». Не віриться, що при перевірці буде враховано, що держава з 56 мільйонів профінансувала в цьому році роботи тільки на 6 мільйонів гривень. Що зважать і на те, що канал офіційно не відкритий, але будівельне підприємство, незважаючи на величезну заборгованість держави в 39 млн грн, все ж забезпечило робочий режим на Промоїні. Завдяки тому Молочний лиман увійшов у свої береги, солоність воли впала з 120 проміле до оптимальних 26. Буни витримують ураганні шторми іканал не занесло піском, хочає чимало тих, хто цього хоче. Камбала Глоса вже нереститься в лимані,зафіксовано значний прохід піленгаса. А підсумував сказане Дмитро Воловик с гіркотою:  "жодна добра справа у нас не залишається безкарною".

Будемо й далі відстежувати розвиток подій навколо лиману. Та здається на місце Воловика вже зайшли підходящу людину, для якої відроджений Молочний лиман не унікальне нерестилище, а джерело. Чого – здогадатися не важко.

кирилівка молочний лиман правоохоронці перевірка будівництіво каналу дмитро воловик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
5 переглядів у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати