У Кирилівці пройшов концерт – презентація збірки пісень Леоніда Петрусенка

 У Кирилівці пройшов концерт – презентація збірки пісень Леоніда Петрусенка

Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА та «Обласний методичний центр культури та мистецтва» Запорізької облради підтримав видання збірки пісенних творів Леоніда Івановича Петрусенка. Вони звучали цілий вечір у Будинку культури №2, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

У концертній програмі взяли участь театральний колектив «Азов»,дитячий вокальний ансамбль «Мрія», вокальний ансамбль «Паняночка», хореографічний колектив «Веселі молодиці». У їх виконанні прозвучали твори написані і оброблені Леонідом Петрусенком. А потім увагою всіх заволодів аматорський хоровий колектив «Азовські зорі».

Історія колективу сягає далекого 1965 року. З того часу він перетерпів багато змін у своєму складі і спрямованості: хор, потім жіночий ансамбль. А коли у 2012 році до нього додався чоловічий склад, він знову став хоровим колективом, а очолив його Леонід Іванович Петрусенко. Вінне тільки вдихнув у нього нове життя, а й завдяки самовідданості хоровому мистецтву зробив його широковідомім за межами свого села. У репертуарі твори класиків української музики, народні пісні в обробці самого Леоніда Івановича. Він написав музику до багатьох віршів Тараса Шевченка. І багато з того, що написав Петрусенко прозвучало того вечора.А пісня в його обробці «Побреду» у поєднанні з виступом денс-анасамблю «Юнона», викликав справжнє захоплення.

Потім на сцену піднялися Кирилівський селищний голова Іван Малєєв та начальник відділу культури і туризму Якимівської РДА Тетяна Нічебай. Вони вручили постанови колегії Департаменту культури, туризму, національностей Запорізької обласної державної адміністрації про підтвердження звання «Народний аматорський колектив» — хоровому колективу «Азовські зорі» та ансамблю циганської пісні та танцю «Хітана», а також посвідчення про присвоєння звання «Народний аматорський колектив» хореографічному ансамблю «Веселі молодиці» та посвідчення про присвоєння звання «Зразковий аматорський колектив» дитячому вокальному ансамблю «Мрія».

Завершився цей незвичайний і пам'ятний вечір піснею Леоніда Петрусенка – «Моя Кирилівка» у виконані всіх учасників концертної програми.

кирилівка концерт презентац3ія леонід петрусенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати