В Азовській школі продовжують практикувати відкриті уроки із застосуванням Smart-технологій

В Азовській школі продовжують практикувати відкриті уроки із застосуванням Smart-технологій

Зробити уроки цікавішими, матеріал доступнішим, з активною участю на уроках самих учнів допомагають педагогам Азовської ЗОШ сучасні Smart-технології.Вони не тільки сприяють засвоєнню тематики уроку, а й готують сьогоднішніх школярів до того життя в майбутньому, де без володіння інформаційно-комунікаційними технологіями доведеться важко. І незабаром діти оцінять те, що намагаються їм прищепити педагоги.

А вони продовжують проводити відкриті уроки із застосуваннямSmart-технологій. І цікавість, з якою учні ставляться дотаких уроків, сміливість і вміння їх користуватися з інтерактивною дошкою, планшетами підтвердження правильності обраного курсу в школі. Ось і два уроки, які провели викладач математики Ганна Войтенко та вчитель біології Юлія Арабаджи яскраво це продемонстрували. Це підтвердили і колеги педагогів, і самі учні, які ще довго обговорювали хід уроків, повідомила прес-служба селищної ради.

В Азовській школі продовжують практикувати відкриті уроки із застосуванням Smart-технологій, фото-1 В Азовській школі продовжують практикувати відкриті уроки із застосуванням Smart-технологій, фото-2 В Азовській школі продовжують практикувати відкриті уроки із застосуванням Smart-технологій, фото-3
кирилівка азовська шеола відкриті уроки смарт-технології
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
4 перегляди в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати