Викладачі української мови Азовської школи відзначили Міжнародний день рідної мови відкритими уроками

Викладачі української мови Азовської школи відзначили Міжнародний день рідної мови відкритими уроками           , Виктор Першин

Напередодні Міжнародного дня рідної мови викладачі української мови та літературі Азовської ЗОШ провели відкриті уроки, на які запросили колег з Атманайської та Охрімівської шкіл. При цьому для заохочення активності учнів і кращого засвоєння ними матеріалів уроків, використовували SMART-технології, повідомила прес-служба селищної ради.

Урок, присвячений дружбі та дружнійпідтримці для учнів 6-А класу провела Ірина Устиченко. А в 6-Б викладач Світлана Вишнивецька допомагала учням утворювати ступені порівняння прикметників. У 5 класі Катерина Протасова з учнями освоювали правильність прочитання окличних і не окличних речень та вчились правильно розставляти інтонації в реченнях.

По завершенні уроків колеги обговорювали переваги використання сучасних технологій, обмінялись досвідомпроведення уроків мови та літератури. Всі дійшли до висновку, що такі уроки і такі зустрічі тільки допомагають педагогам у виконанні ними завдань з підготовки учнів.

кирилівка азовська школа українська мова відкриті уроки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии