У Кирилівці займаються проблемами підвищення якості туристичних послуг

У Кирилівці займаються проблемами підвищення якості туристичних послуг

У Крилівській селищній раді пройшла зустріч команди проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» з представниками місцевого туристичного бізнесу. Фокус-група консультанта проєкт збирає данні, які стануть предметом аналіз та використовуватиметься при плануванні  та супроводі процесів підвищення якості надання послуг шляхом навчання та підвищення кваліфікації персоналу, повідомила прес-служба селищної ради.

Менеджер з розвитку трудового потенціалу Анна Болтова в Кирилівці, перш за все, цікавилась, роботою з трудовими ресурсами. Вона розповіла, що фахівці проєкт налагоджують тісну співпрацю з закладами освіти України, для того, щоб роботодавці змогли отримати якісні кадри. Основна задача проєкт, щоб люди залишалися у регіонах і мали гідну роботу та плату за неї, від чого залежить натрій, а значить і віддача кожного.

Під час дискусії і роботи в групах вияснялизвідки приїжджають люди на роботу у Кирилівку, які основні проблеми з працевлаштуванням, які професіїмають найбільший попит.

Представники бізнесу ділилися з консультантами тими напрацюваннями, які мають. Говорили про складовідобору персоналу і налагодження ефективної комунікації роботодавців і шукачів роботи. Це викликано специфікою селища, де переважає сезонна робота.

Учасники обговорили можливості створення платформи для взаємодії та спілкування. Добре могли б допомогти тренінги та короткочасні курси для навчання потенційних робітників.


кирилівка фокус-група зустріч туристичний бізнес
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
7 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии