Нацрада з питань телебачення та радіомовлення бере під контроль ефір 23 лютого

Нацрада з питань  телебачення та радіомовлення бере під контроль ефір 23 лютого

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України нагадала теле и радіокомпаніям про дотримання законодавства під час планування передач на 23 лютого. Йдеться про заборону транслювати матеріали, які популяризують радянський режим чи країну-агресора, повідомило ua.news.

«Національна рада наголошує на відповідальності ЗМІ перед суспільством і нагадує про вимоги, передбачені Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», йдеться в повідомленні. Згідно з ними заборонено розповсюджувати і демонструвати аудіовізуальні твори, які містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора, створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують чи визнають правомірною окупацію України та інш.

Телеорганізації попередили, що будуть ретельно перевіряти випуски й ефіри на дотримання вимог, а порушників притягуватимуть до відповідальності згідно з законодавством.

киилівка. нацрада контроль ефіру 23 лютого
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии