Накопичувальна пенсія в Україні: вже розробили законопроект

Накопичувальна пенсія в Україні:  вже розробили законопроект

Вже існує законопроект Закону №2683 «Про загальнообов'язкове накопичувальне пенсійне забезпечення». Другу пенсію можна буде одержуватиразом з соціальною, повідомив Курс.

Розмір другої пенсії встановлює сам майбутній пенсіонер. У її формуванні братимуть участь той, хто працює до досягнення пенсійного віку, і роботодавець. Здійснюватимуть вони це на паритетній основі.

Так роботодавці сплачуватимуть 2% від розміру зарплати працівників, а працівники будуть робити внески в розмірі 1% від свого доходу. В разі якщо працівники захочуть збільшити розмір внесків, то це легко можна буде зробити. А роботодавець в свою чергу зобов'язані пропорційно доповнювати внески працівника власними внесками в розмірі до 5% від суми заробітної плати свого робітника.

Накопичення громадян обліковуються на їх індивідуальних накопичувальних пенсійних рахунках і можуть бути успадковані. Зберігати кошти будуть на спеціальному рахунку, але не в Пенсійному фонді як єдиний соціальний внесок, а на рахунках спеціально створеного Пенсійного казначейства. Воно при виході на заслужений відпочинок і буде виплачувати накопичувальну пенсію пенсіонеру.

кирилівка законопоект друга пенсія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2 перегляди у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати