Виробників сільгосппродукції профінансують на 2 мільярда гривень

Виробників сільгосппродукції  профінансують на 2 мільярда гривень

Аграрний фонд планує здійснити фінансування виробників продукції сільгоспвиробництва на 2 мільярди гривень, повідомила Агроправда.

Встановлені мінімальні партії для закупівлі: пшениці та кукурудзи – 100 тонн, жита – 50 тонн. Визначені і закупівельні ціни, на підставі яких здійснюватимуть підписку за договорами для зернових становить: пшениці 2-го класу 4200 грн/т, пшениці 3-го класу – 4000 грн/т, кукурудзи 3-го класу – 3300 грн/т, жита 3-го класу – 4000 грн/т.

Передбачено передоплату. Її розмір встановлено від 70 до 100%від загальної вартості поставок за договором. Рівень процентної ставки за користування коштамив гривнях становить 17,5%, а в доларах США – 8,8%. При цьому за умовами форвардного контракту надається мінеральними добривами або грошовим еквівалентом. При цьому гроші можуть становити до 50% від суми контракту. В якості задатку виступає врожай 2020 року.

ПАТ «Аграрний фонд» з 2020 року починає роботу з аграрними розписками. Вони мають три типи: товарна аграрна розписка – 120% від суми контракту;фінансова аграрна розписка – 120 % від суми контракту; договір застави майбутнього врожаю – 150% від суми контракту.

кирилівка аграрний фонд контракти закупівля сільгоспродукції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать