В Атманайській школі пройшов черговий захист учнівських дослідницьких робіт з фізики

В Атманайській школі пройшов черговий захист учнівських дослідницьких робіт з фізики

Викладач фізики Атманайської ЗОШ Галина Карабут вміє перетворити свої уроки в цікаву подорож в таку непередбачувану у своїх можливостях науку, як фізика.А ще дає можливість застосувати свої знання на практиці, демонструючи можливості фізики в різних галузях, в побуті. Тож ще з 2008 року десятикласники демонструють і захищають свої дослідницькі проекти. Вони мають як інформаційну складову, так і практичну, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

Цього разу на надзвичайно цікавому заході буди присутні інші старшокласники, педагоги з інших предметів і навіть батьки, які вболівали за успіхи своїх юних дослідників. А вони самі продемонстрували дивовижні процеси, які можливі привмілому використанні властивостей фізики. Всі могли бачити, як кристалізується «гарячий лід», проявляються магнітні властивості матеріалів. Цікаві досліди провели хлопці: вони зробили крапельницю Кельвіна, ультразвуковий  зволожувач, вітрячок для відлякування  капустянки на городах,  отримали кінетичний пісок в домашніх умовах. Як застосувати досягнення фізики в побутіпереконались присутні, спробувавши  «чорну ікру» із соєвого соусута «локшину» із яблучного соку– приклад можливостей молекулярної кухні.

Для збереження того, що вдалось досягти в ході досліджень учні зафіксували на відеоролик. Присвятили вони цьому і спеціальний випуск шкільної газети.

кирилівка атманайська школа захист фізичних доліджень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
6 переглядів у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати