Кирилівський селищний голова згоден з ініціативою Мінфіну України

Кирилівський селищний голова згоден з ініціативою Мінфіну України

Трапилось так, що чотири лікарні та музей Львова перереєстрували в різних місяцях області через що сам Львів втратив податкові надходження. Конфлікт вийшов за межі міста і навіть став предметом обговорення в Міністерстві фінансів, хоча подібна проблема не новина бо ж по країні чимала частина бізнесу платить податки не за місцем здійснення своєї виробничої діяльності.

Це неправильно, вважає Кирилівський селищний голова Іван Малєєв, який добре відчуває це на бюджеті селища. За його словами 95 процентів власників оздоровчих закладів платять податки за місцем своєї реєстрації в десятках міст України, а прибуток збирають в Кирилівці. А якби селище одержало частину коштів від податків, то це допомогло бгромаді вирішити багато соціально-економічних питань.

ТомуІван Малєєв сподівається, що рекомендація Міністерства фінансів Державній податковій службі по вжиттю заходів з забезпечення сплати ПДФО за місцем безпосередньої дислокації підприємства, з рекомендації переросте в законодавчу ініціативу та стане законом.

.

кирилівка іван малєєв підтримка ініціативи плата податків за місцем здійснення бізнесу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати