Комунальники Кирилівки вже підготували водогін до курортного сезону

Комунальники Кирилівки вже підготували водогін до курортного сезону

Влітку, коли в Кириліву заповнюють сотні тисяч відпочиваючих, надійність водопостачання набуває величезного  стратегічного значення. Та не все виходило гладенько у колективі КП «Жилкомсервіс». І тоді селищна рада замінила на підприємстві керівника, повідомляє прес-служба селищної ради.

Новий директор КП «Жилкомсервіс» Дмитро Коваль зумів підібрати надійний колектив і згуртувати його навколо важливих завдань, що стоять перед комунальниками. Це проявилось в тому, що не допускаються авральні ситуації, а всі роботи виконуються за регламентом в чітко визначені строки. Тож цілком закономірним стало те, що не перед відкриттям курортного сезону, а вже зараз колектив відзвітував про повну підготовку  водопроводу в Кирилівці до надійної експлуатації.

Те що попереднє керівництво підприємства не змогло організувати за 2-3 роки, виконано за 2 місяці. А це заміна запірної арматури, профілактика втрати води на лініях, ремонтні роботи на найбільш проблемних ділянках водопроводу. Тривають роботи й на решті об'єктів, що обслуговуються КП «Жилкомсервіс».

кирлівка кп жилкомсервіс водопровід готовий до експлуатації
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
4 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии