Кирилівська селищна рада готує в Охримівці землі запасу до розподілу

Кирилівська селищна рада готує в Охримівці землі запасу до розподілу

На території Охримівського старостинського округу на землях, що відносяться до прибережної захисної смуги та які знаходятся поза тією зоною, розпочатороботи по їх розподілу. Є вже відповідний проект, підготовлений землевпорядною службою селищної ради. Процесоформлення документів по розподілу триватиме близько півроку. Здійснюються роботи за рахунок місцевого бюджету, повідомила прес-служба селищної ради.

По завершенню підготовчого пероду, розпочнеться прийом заяв від громадян про надання дозволу на поділ земель, які не знаходяться у прибережній захисній смузі, та на зміну їхнього призначення на землі для ведення особистого селянського господарства. А ось ділянки, що знаходяться у прибережній захисній смузі, будуть виділятися  громадянам лишев оренду і тільки в якості сіножатей.

За докладнішою інформацією звертайтесь до інженера-землевпорядника Кирилівської селищної ради Жильцової Наталії Володимирівни.Вона працює вселі Охрімівка. Кабінет знаходится у приміщенні адміністрації Охрімівського старостинського округу (колишня сільрада).

кирилівка охримівка розподіл земель запасу
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
8 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии